Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego

Jadłospis

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1496939
  • Do końca roku: 251 dni
  • Do wakacji: 59 dni

Nasze grono

mgr Marek Nowotka - dyrektor szkoły

mgr Małgorzata Surzyn-Tudorică - wicedyrektor szkoły

mgr Wiesława Swaczyńska - wicedyrektor szkoły

mgr Helena Śnitko - kierownik świetlicy

mgr Ewa Kosiorek - doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej m.st. W-wy

Nauczyciele - wychowawcy świetlicy

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewa Kosiorek - zajęcia komputerowe w klasach 1-3

mgr Katarzyna Grodzka - oddział przedszkolny 0 a

mgr Iwona Kołakowska - oddział przedszkolny 0 a

mgr Małgorzata Seta -  oddział przedszkolny 0 b

mgr Marlena Sobowicz - oddział przedszkolny 0 b

mgr Monika Tobiasz - wych. klasy 1 a

mgr Justyna Panufnik - wych. wych. klasy 1 b

mgr Maria Świerczek - wych. wych. klasy 1 c

mgr Katarzyna Powierża - wych. klasy 2 a

mgr Anna Banaszczyk - wych. klasy 2 b

mgr Alicja Zapalska - wych. klasy 3 a

mgr Renata Zielińska - wych. klasy 3 b

mgr Joanna Rozbiewska - wych. klasy 3 c

Żaneta Łukasik - wych. klasy 3 d

mgr Anna Kołacz - wych. klasy 3 e

mgr Alina Ślaska

Język angielski

mgr Katarzyna Celej - wych. klasy 4 c, mgr Katarzyna Cybulska - Felińska - wych. klasy 6 b 

Justyna Dańda - wych. klasy 5 a, mgr Agnieszka Matejko - Luboińska
, mgr Katarzyna Stawska

Język polski

mgr Anna Ostaszewska - wych. klasy 5 b

mgr Alicja Piszcz - opiekun Samorządu Uczniowskiego 4-6

mgr Wiesława Swaczyńska - wicedyrektor szkoły

mgr Dorota Wawrzkowicz - wych. kl. 4 b

Język hiszpański 

mgr Jadwiga Clea Moreno-Szypowska

Przyroda

mgr Dorota Banaś - wych. klasy 6 c

mgr Alina Ślaska

Biologia 

mgr Joanna Buczyńska - wych. klasy 7 c

mgr Katarzyna Cybulska - Felińska - wych. klasy 6 b

Chemia

mgr Joanna Buczyńska - wych. klasy 7 c 

Fizyka 

mgr Joanna Buczyńska - wych. klasy 7 c  

Historia 

mgr Karolina Nawrocka - wych. klasy 7 a (dwujęzyczna),   

Geografia

mgr Anna Dębińska-Żytkiewicz

Matematyka

mgr Aleksandra Polkowska - wych. klasy 5 c

Justyna Dańda - wych. klasy V a 

mgr Katarzyna Szlaska - wych. kl. 4 d 

mgr Katarzyna Wiśniewska - wych. klasy 7 b

Muzyka

mgr Anna Oleszczuk - administrator szkolnej strony www (anka.oleszczuk@gmail.com) 

Plastyka 

mgr Katarzyna Szlaska - wych, kl. 4 d,  Koordynator Edukacji Kulturalnej w Szkole (KEKS) 

Wychowanie fizyczne

mgr Grzegorz Fidura 

mgr Konrad Gołaszewski - wych. kl. 4 a

mgr Monika Markiewicz - wych. klasy 6 a

Zajęcia sportowe

mgr Konrad Gołaszewski

Zajęcia techniczne

mgr Andrzej Gałach 

Zajęcia z komputerem

mgr Joanna Buczyńska - wych. kl. 7 c

mgr Andrzej Gałach 

mgr Ewa Kosiorek 

Religia

mgr Joanna Gąska , Ks. mgr Radosław Lipiński, mgr Piotr Rostkowski - Rzecznik Praw Ucznia 

Etyka

mgr Ewa Kosiorek

mgr Anna Ostaszewska - wych. klasy 6 a 

mgr Renata Zielińska - wych. klasy  3 b