Niech żyje Babcia i Dziadek

Każdy też o tym, dobrze pamięta, że dzień jest jeden, ale dwa święta…”

27 stycznia z klasą 2 b obchodziliśmy " Dzień Seniora". Do tego święta uczniowie przygotowywali się od kilku dni . Razem ze swoją wychowawczynią własnoręcznie wykonali  piękne niespodzianki. W poniedziałek od samego rana panowała w klasie atmosfera niecierpliwego oczekiwania. Dzieci z wielkim zapałem uporządkowały salę lekcyjną, ustawiły równo stoliki. Na powitanie  miłych gości zaśpiewały gromkie Sto Lat i wręczyły przygotowane upominki. W dalszej części uroczystości babcie i dziadkowie zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. Następnie wszyscy razem wzięli udział w różnych konkursach z nagrodami zorganizowanymi przez wychowawczynię p.Renatę Zielińską. Wielką radość sprawiło wspólne wykonanie  pracy plastycznej pt."Rodzinny Renifer". Wszyscy świetnie się bawili. Przeżyliśmy niezapomniane chwile.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil, aby tak jak dziś zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Wdzięczni wnukowie