Ach, co to był za bal!!!

"Był raz bal na sto par, Pan wodzirej wprost szalał po sali..."

22 stycznia dzieci z klas 0 - III bawiły się na balu. Oczywiście był to karnawałowy bal przebierańców. A tych nie zabrakło... Przybyły do nas królewny, koty w butach, wróżki, czarodziejki, smerfy, pszczółki, motylki...całe plejady bajkowych postaci. Nie zabrakło stróżów prawa - policjantów, spidermenów, aniołów prosto z nieba, które musiały czuwać nad rozbrykanymi diabełkami i piratami. Pan wodzirej - Andrzej Gałach zagrzewał do zabawy i nie pozwalał na chwilkę wytchnienia. Tancerze z niesłabnącym entuzjazmem wykonywali pląsy do hitów z pierwszych miejsc list przebojów. Radości nie było końca. Uciechę mieli i duzi i mali...Dziękujemy za fantastyczną zabawę. Z niecierpliwością czekamy na następny karnawał.