Boże Narodzenie 2013

Świąteczne spotkania.

Cały miniony tydzień przebiegał w prawdziwie świątecznej atmosferze. Każda klasa wspólnie z wychowawcą, czasami też z rodzicami organizowała klasową wigilię. Był opłatek, życzenia, pyszne jedzonko i śpiewanie kolęd.

18 grudnia odbyły się szkole uroczystości. Na czwartej lekcji klasy młodsze i starsze  uczestniczyły w przedstawieniach jasełkowych.

W godzinach wieczornych zorganizowaliśmy wigilię, na której obecni byli przedstawiciele rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły. Chór 60-tki  kolędami i pastorałkami wprawił wszystkich zebranych w prawdziwie świąteczny nastrój.

19 grudnia chórzyści swój kolędowy  repertuar zaprezentowali w siedzibie WCIESU na ulicy Starej 4.

Uczniom dziękujemy za jasełka, za muzyczne uświetnienie wigilii. Dzięki za Wasz zapał, talent i oddanie. Wycisnęliście łzy z naszych oczu.

Dyrekcja, rodzice, nauczyciele, pracownicy "60-tki".

Oj, działo się, działo....