Spotkanie w Aniołkowie

19 grudnia, w gościnne progi 60tki przybyli wspaniali goście - nasi kochani emerytowani nauczyciele, rodzice - przedstawiciele klas i aktualni pracownicy szkoły. Wszyscy zostali zaproszeni na uroczystą wigilijną wieczerzę. Był opłatek, życzenia, kolędy... Szkolny chór wprowadził wszystkich obecnych w radosny, świąteczny nastrój zapraszając do Krainy Aniołków, które oczekiwały na narodziny Pana Jezusa. Pojawił się śnieg, choinka, pierniczki, dzwoneczki i duużo instrumentów. Na scenie prym wiedli aktorzy z klas 3C i 2D, ale starsi uczniowie również dawali z siebie wszystko. Oczywiście, jak co roku wsparli nas nasi niezawodni absolwenci, na których zawsze z utęsknieniem oczekujemy.

Baaaardzo dziękuję wszystkim uczniom za trud włożony w przygotowanie przedstawienia.

Anna Oleszczuk