Srebrna Szkolnastrona Roku 2015

Fantastyczna wiadomość!!!

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015" odbyło się w Częstochowie 02 października, podczas Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji"

Wszystko zależało od Was i Waszych mocno zaciśniętych kciuków.

Kochana 60!!!

Udało się. Podium zdobyte!

Tytuł Srebrna Szkolnastrona Roku 2015 jest Twój.

Nasza witryna - sp60warszawa.szkolnastrona.pl - źródło informacji i współcześnie pisana historia 60tki została doceniona przez Zespół Szkolnejstrony.pl, który spośród niemal 3000 placówek  przyznał nam II miejsce w Polsce.

Oprócz wspaniałej statuetki, otrzymaliśmy licencje na kody dostępu do e-zasobów www.megamatma.pl, udział w warsztatach artystycznych z cyklu "Park Sztuki", voucher 500 zł na zakupy w serwisie www.szkolawchmurze.eu oraz Kaspersky Endpoint Security

Gdy nas zapowiadano, jeden z Jurorów powiedział:

„Kocham tę stronę i sposób w jaki placówka tętni życiem. Uwielbiam formę podawania informacji, gustowne zdjęcia i grafiki, nutkę fantazji w nazywaniu zakładek i filmik „wierz w dobro", który przekonał nas do reszty, że za tą stroną stoi człowiek o niezwykłym sercu, który pracuje w naprawdę fajnej szkole, umożliwiającej mu bycie naprawdę fajnym administratorem. Takiego żywego srebra życzymy wszystkim".

Daliście nam w prezencie mnóstwo emocji, zrozumieliśmy dlaczego robimy to, co robimy i a przede wszystkim otrzymaliśmy od Was to, czego żadne pieniądze nie zapewnią - czystą, nieoczywistą radość."

Dziękujemy bardzo za to wyróżnienie. Teraz musimy starać się jeszcze bardziej.

60tko - do dzieła:)