Na Dzikim Zachodzie

2 czerwca dzieciaki z klasy I a i I d  wyruszyły na "Dziki Zachód". Wprawdzie nie dyliżansem tylko autokarem, ale i tak było emocjonująco. Po godzinnej podróży odgłosami różnych zwierząt powitało ich Ranczo w Dolinie. Zapowiadała się świetna zabawa. Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie swój pobyt dzieci rozpoczęły od poszukiwania złota. Z różnym szczęściem, ale potem było już tylko lepiej. Rzucanie podkową, łapanie byka na lasso, przeciąganie liny, malowanie twarzy przez najprawdziwszego Indianina, strzelanie z łuku, jazda konna na oklep i wozem, podróż pociągiem i o zgrozo napad....:) Na chcących się zrelaksować czekały inne atrakcje - huśtawka linowa, trampolina i wieeelka dmuchana zjeżdżalnia. A na koniec pyszne kiełbaski. Uf.....

To był bardzo udany wypad i na pewno na długo zostanie w pamięci. Tym bardziej, że przygody wciąż można przeżywać  "na nowo" oglądając fantastycznie kolorowe zdjęcia

Zapraszamy do galerii :)