Dzień aktywności

(...)"Wiosna kalendarzowa już przyszła, a wkrótce przyjdzie prawdziwa..."

Jeśli w szkole rozbrzmiewa śpiew, gra na instrumentach, podłoga drży od kroków tancerzy, a w powietrzu unosi się smakowity zapach to znaczy, że 60tka wita Wiosnę.

Jak co roku o tej porze mieliśmy swój "Dzień wagarowicza". Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs Szkolnych Talentów i Mistrza Sztuki Kulinarnej.  Na piątej i szóstej lekcji chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Była muzyka instrumentalna i wokalna (solowa i zespołowa). Był taniec. Prawdziwe szaleństwo zaczęło się, gdy do pracy przystąpiły zespoły "mistrzów kuchni". Ich zadaniem było wykonanie smacznego, zdrowego i estetycznego koktajlu. Zgodnie z oczekiwaniem takie właśnie powstały.

Jury w osobie pani Justyny Dańdy, pani Kasi Cybulskiej-Felińskiej i  pana Rafała Florianowicza miało prawdziwy kłopot z wyborem zwycięzców w obu konkurencjach.

Bardzo dziękujemy Jankowi i Miłoszowi oraz pani Ali Piszcz i pani Dorocie Banaś za zorganizowanie i poprowadzenie naszego szkolnego show.

Zobaczcie jak to wszystko przebiegało: