Konkursy religijne 2013/2014

Młodzi przyjaciele MaryiUśmiech

Konkursy związane z postaciami Maryi i Jana Pawła II wśród naszych uczniów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniemUśmiech.

• W konkursie literackim „List do papieża z końca świata” ogółem wzięło udział 105 uczniów całej diecezji. Z 60 - tki 6 literatów postanowiło sięgnąć po pióro i napisać kilka słów do papieża. Do etapu diecezjalnego został zakwalifikowany list Kamila Okrzejskiego z klasy I C.

• W konkursie plastycznym pt. „Młodzi przyjaciele Maryi” w  całej Diecezji Warszawsko-Praskiej wzięło udział 136 uczniów klas I-III. W naszej szkole też nie zabrakło chętnych, zdolnych artystów. Niestety mogliśmy posłać dalej tylko 3 prace. Autorka jednej z nich odniosła sukces -

Zuzia Pilniak z klasy IB zdobyła II miejsce. Uczestniczyła w uroczystym rozdaniu nagród oraz w projekcji filmu o papieżu Janie Pawle II.