Udział uczniów klas 0 – VI w konkursach o zasięgu dzielnicowym, ogólno warszawskim wojewódzkim w roku szkolnym 2012/2013
Sukcesy 2012/2013
Udział uczniów klas IV – VI w konkursach o zasięgu dzielnicowym, ogólno warszawskim wojewódzkim itp. w roku szkolnym 2012/2013 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L.p. |
Nazwa konkursu |
Laureaci, finaliści, wyróżnieni uczniowie |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. |
Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem mazowieckiego Kuratora Oświaty |
finalistka – uczennica kl. VI b Aleksandra Połeć |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. |
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
I miejsce – uczeń kl. VI a Jakuba Doleckiego |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. |
Dzielnicowym Kuratoryjnym Konkursie Języka Angielskiego klas IV
|
I miejsce dla reprezentacji szkoły w składzie: Anna Zając, Michał Mostowiec, Konrad Paszko i Jan Wójkowski |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. |
Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI |
I miejsce – uczeń kl. VI c Piotr Andrzejewski, wyróżnienie dla ucznia kl. VI c Michała Goleniewskiego
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. |
Dzielnicowym Festiwalu „Rozwiń talent” – organizator: Centrum Promocji Kultury” – w kategorii „plastyka” za prace graficzną pt. „Kot”.
|
III miejsce – dla ucznia Marka Bigaja kl. V a |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. |
Udział w Dzielnicowym Konkursie Przyrodniczym „Świat przyrody”
|
I miejsce – uczeń kl. VI a J. Dolecki |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. |
Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym EKO – test
|
18 miejsce – J. Dalecki, 22 miejsce – P. Kusiak, A. Matusiak, 24 miejsce – M. Latecki, 26 miejsce – W. Hermanowska
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. |
Konkursie wiedzy o lesie „Nie będzie nas, będzie las” do II etapu zakwalifikował się Dolecki.
|
Do II etapu zakwalifikował się Dolecki.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny |
Wyróżnienie F. Stempień kl. III c |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. |
Mistrzostwach Dzielnicy w Dwa Ognie
|
III miejsce – dla zespołu w składzie J. Bartkiewicz kl. IV a, P. Bąk kl. IV a, A. Brawińska kl. IV a, J. Czarnołęska kl. IV a, O. Siernicka kl. IV a, A. Zając kl. IV a, Milena Barszczewska kl. IV b, Anna Bogusz Kl. IV b, Klaudia Cabaj kl. IV b, Zuzanna Maciejewska kl. IV b |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwach Dzielnicy w Dwa Ognie
|
II miejsce dla zespołu w składzie: J. Kwiatkowski kl. IV a, K. Paszko kl. IV a, W. Singh kl. IV a, Jakub jaworski kl. IV b, Bartosz karaś kl. IV b, Norbert Mansuro kl. IV b, Patryk Świderski kl. IV b |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w pływaniu
|
II miejsce – zespól w składzie: Jakub Jaworski kl. IV b, Łukasz Kordelasiński kl. IV b, Piotr Jakubowski kl. V a, Mateusz Trentowski kl. V a |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt klas VI
|
III miejsce – Laura Nowińska kl. V a, D. Przybyłowska kl. VI b, J. Maciejewska kl. VI c |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwa Dzielnicy w piłce siatkowej dziewcząt klas VI.
|
II miejsce – Laura Nowińska kl. V a, Z. Chełstowska kl. V b, A. Foltyn kl. V b, K. Pruszyńska kl. V b, W. Duklanowska kl. V b, P. Jaworska kl. V b, M. Pazińska kl. VI a, P. Sobocińska kl. VI a, J. Maciejewska kl. VI c, A. rzamek kl. VI c, M. Zawsdzka kl. VI c |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetach pływackich klas III - VI
|
III miejsce – Aleksandra Laska kl. V a, J. Bartczak kl. V b, J. Dolecki kl. VI a, B. Adamski kl. VI b, O. Szajer kl. VI b, A. ciołek kl. VI b
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwa Dzielnicy w piłce siatkowej chłopców klas VI
|
I miejsce - Oskar Szczepaniak kl. V a, Tymoteusz Trentowski kl. V a, Bartosz Małkiewicz kl. V a, Kamil Marczak kl. V a, Michał Gawiński kl. V a, Kamil Marczak kl. V a, Bartosz Małkiewicz kl. V a, S. Ostaszewski kl. VI a, M. Rathe kl. VI b, M. Goleniewski kl. VI c, J. Trybulec kl. VI c, P. Szkoda kl. VI c
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych chłopców klas VI
|
III miejsce - Mateusz Trentowski kl. V a, Kamil Marczak kl. V a, M. Rathe kl. VI b, K. Kowalski kl. VI b, J. Rusztecki kl. VI b, B. Adamski kl. VI b, P. Kusiak kl. VI b
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne osiągnięcia uczniów klas VI
|