Sport 2012/2013

II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

źródło zdjęcia: http://szs-wwm.pl/galerie-zdjec

• Udział w Mistrzostwach Dzielnicy w Czwórboju Lekkoatletycznym klas VI – dziewczęta IV miejsce, chłopcy V miejsce.

• II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w Piłce siatkowej dziewcząt klas VI, a drużyna chłopców I miejsce i 9-12 w Warszawie

• II miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy w „Dwa ognie” klas IV, a dziewcząt III miejsce.

• II miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy w Sztafetach pływackich klas III-VI, a drużyna dziewcząt III miejsce.

• I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w Piłce siatkowej klas V

• Udział w Mistrzostwach Dzielnicy w Sztafetowych Biegach Przełajowych klas V i VI – drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, a drużyna chłopców III miejsce

• IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w Piłce koszykowej dziewcząt klas VI, a drużyna chłopców V-VI miejsce

• I miejsce drużyny chłopców w Mikołajkowym turnieju siatkarskim organizowanym przez UKS „Spartakus”

• III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt klas VI .

• V-VI miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w Piłce nożnej chłopców klas VI.