Pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 zakończony :)

Dziękujemy za ciężką pracę

i życzymy jeszce lepszych wyników

w II semestrze :)

• W środę 10 stycznia podczas apelu Samorządu Uczniowskiego podsumowaliśmy wyniki pierwszego semestru.
  • Najwyższe średnie ocen oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie osiągnęły 4a, 6b i 4b. Natomiast najlepszą frekwencją pochwaliły się 6b i 5a. Liderzy poszczególnych klas zaprezentowali się zgromadzonym na sali.
  • Pan Dyrektor Marek Nowotka przypomniał o dokonaniach naszych uczniów w konkursach pozaszkolnych: historycznym, recytatorskim i wokalnym. Bardzo serdecznie pogratulował wszystkim, którzy z sukcesem zakończyli pierwsze półrocze.
  • Pani Monika Markiewicz i pan Grzegorz Fidura rozdali dyplomy zdobyte przez szkolnych sportowców w rozegranym  12 i 14 grudnia Mikołajkowym Turnieju Sportowym. Przypomnijmy, że klasy piąte grały w ringo, a szóste i siódme w piłkę siatkową. Udział w rozgrywkach brali wszyscy uczniowie. Rywalizacja była fair play. Towarzyszył jej gorący doping i walka do ostatniego punktu:)
  • Na zakończenie spotkania pan dyrektor  życzył obecnym wspaniałych ferii i zdobycia nowej, dobrej energii do podjęcia kolejnych wyzwań w II semestrze.
  • Zobacz  jak bezpiecznie spędzić ferie