Rozwiń Talent 2017

Rozwiń Talent, to konkurs w różnych kategoriach, który od kilku lat organizuje nasze Dzielnicowe Centrum Promocji Kultury. 28 kwietnia odbyły się przesłuchania w kategorii wokalnej.  Mimo panującej tego dnia deszczowej, niesprzyjającej dobremu nastrojowi aury, uczniowie 60tki przystąpili do międzyszkolnej rywalizacji. Na scenie wystąpiły nasze cztery solistki: Maria Stempowska z klasy 3c, Julia Pawlak z klasy 2c, Emilia Kalinowska z klasy 4a i Wiktoria Szachsznajder z klasy 6a oraz szkolny chór w trzydziestoosobowym składzie.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nie wróciliśmy do szkoły z pustymi rękami. Marysia i Wiktoria zostały nagrodzone wyróżnieniami, a zespół otrzymał III miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy i statuetki.

Jak zwykle udział w konkursie dał nam poczuć dreszcz rywalizacji, ale także stworzył możliwość posłuchania i podziwiania wspaniałych konkurentów, którzy na niezwykle wysokim poziomie zaprezentowali wybrane przez siebie piosenki. Wykonania były naprawdę świetne,  wsłuchiwaliśmy się w nie z wielkim zainteresowaniem.

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy nam towarzyszyli, wspierali, trzymali kciuki i dbali o bezpieczeństwo. Bardzo dziękuję naszym szkolnym wokalistom za czas poświęcony na przygotowania do występu i gratuluję sukcesu.

P.S. Nie mogłabym nie napisać o nagrodzie jaka przypadła w udziale mnie. Otóż, po wyjściu z auli okazało się, że przyznano mi dyplom w stworzonej specjalnie dla mnie kategorii.  Wymyślili i wręczyli mi go moi chórzyści. Kochani, sprawiliście mi wielką, wspaniałą, nieprawdopodobną, niezapomnianą niespodziankę o jakiej nawet nie marzyłam. Tak więc wybaczcie laureaci, ale tego dnia to ja byłam największym zwycięzcą :) DZIĘKUJĘ!!!

Anna Oleszczuk