Rowerowa wyprawa :)

W sobotę 17 września dzieci z parafii Bożego Ciała na Kamionku (również z naszej szkoły) wzięły udział w wycieczce rowerowej. Pokonały trasę z Kamionka aż do Otwocka - 40 km. Po drodze odwiedziły kościół Świętego Ojca Pio. Tam zjadły śniadanie. Z nowymi siłami ruszyły w dalszą drogę. Następnie odpoczywały i bawiły się na plaży nad Wisłą. Przepłynęły na drugą stronę rzeki promem. W Karczewie zatrzymały się na boisku. Grały w piłkę nożną, unihokeja, ćwiczyły na urządzeniach sportowych. W czasie kolejnego postoju czekała na nich niespodzianka - PYSZNE LODY. Dalsza droga prowadziła do Otwocka. Przy kościele, który obecnie jest w budowie czekały na dzieci kiełbaski z grilla i słodkości. Drogę powrotną młodzi rowerzyści i ich opiekunowie pokonali pociągiem. Koniec wycieczki na Dworcu Wschodnim. Tam na pociechy czekali rodzice. Wszyscy (i duzi i mali) byli z wycieczki  bardzo zadowoleni.