Rekord Guinnessa pobity

Hej, hej... Pamiętacie? W listopadzie w ramach akcji "Śniadanie daje moc" i w przeddzień Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania dzieci z klas trzecich przystąpiły do bicia  Rekordu Guinnessa w największej liczbie osób uczestniczących i biorących czynny udział w lekcji gotowania zdrowego śniadania w wielu lokalizacjach.

Uczniowie wystrojeni w kolorowe fartuszki, białe czapki i uzbrojeni w kuchenne acesoria, w sali gimnastycznej kroili, mieszali, smarowali, po prostu przygotowywali smaczny, pożywny i bardzo zdrowy posiłek. Od tamtej pory czekaliśmy na werdykt. No i już wiemy, że przesięwzięcie się powiodło. Dzieciaki z naszej szkoły pod kierunkiem pani Justynki Panufnik przyczyniły się do ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa w "NAJWIĘKSZEJ LEKCJI GOTOWANIA ZDROWEGO ŚNIADANIA. Fantastyczna wiadomość tuż przed końcem roku szkolnego:)

SUPER! EKSTRA! WOW!

Gratulujemy młodym masterchefom.