Na wagary....ej nie warto. W szkole jest weselej.

21 marca powitaliśmy wiosnę. Samorząd Uczniowski zorganizował imprezę dla starszej części szkolnej społeczności. Czas szybko minął w miłej, zabawowej atmosferze. Największą atrakcją dnia były pokazy „Mam Talent”. Rzeczywiście talentów w gronie naszych uczniów nie brak. Można rzec: narodziły się nowe Gwiazdy. Po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć popis gry na saksofonie w wykonaniu ucznia z klasy VB Jana Stempowskiego. Jego występ wzbudził ogólny podziw i entuzjazm. Na scenie nie zabrakło akcentów sportowych. Małgosia Gil z klasy VIB zaprezentowała układ gimnastyczno - akrobatyczny- taniec z szarfą. Wszyscy z zazdrością obserwowali elastyczność jej ruchów. Słowiczym śpiewem jak zwykle zachwyciły Zuzia Bednarek, Kasia Pruszyńska z klasy VIB, Justyna Karaś z klasy IVA, Ola Brawińska z klasy VA, która zaśpiewała piosenkę przy własnym gitarowym akompaniamencie.

Wyłoniliśmy również „Masterchefa 60-tki”. W konkurencji na „wiosenną” kanapkę zwycięstwo odniósł przedstawiciel klasy IVB.

Julia Bartczak z VIB przygotowała ciekawy Quiz Przyrodniczy dla wszystkich uczniów klas IV-VI. Niepokonanymi okazali się zawodnicy z IVB.

Piękna, słoneczna pogoda pozwoliły nam uwierzyć, że w 60-tce wiosna zagościła na dobre.