Śpiewamy, bo lubimy....

Chyba już ostatni raz w tym roku szkolnym Chór 60tki reprezentował  naszą szkołę w Dzielnicy. Ponownie zaproszono nas na Konkurs Piosenek Żołnierskich i Patriotycznych organizowany przez Klub Magia przy ul. Al.St.Zjednoczonych.

Godzina 16 - 19 w pierwszy dzień długiego weekendu nie była specjalnie  sprzyjająca dobrej frekwencji. Tym bardziej jestem dumna z "dzielnej 11", która to bez mrugnięcia okiem podjęła wyzwanie. Stanęliśmy w jednym szeregu z doświadczonymi stażem i wiekiem śpiewakami i zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Byliśmy jednym z trzech zespołów, które wyróżniono.

Jeszcze raz dziękuję moim uczniom za wspólną "muzyczną wyprawę". Życzę wspaniałej Majówki :).

Anna Oleszczuk

P.S. Dziekuję tacie Mateusza -  panu Grzegorzowi Fidurze za obecność i wsparcie.