Pocztówka z wakacji

III Edycja Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Pocztówka z wakacji"

Kochani,

Drugi tydzień szkolnego roku za nami. Wolniutko  wkręcamy się w tryby szkolnego życia. Z nutką nostalgii oglądamy się za siebie i wspominamy wakacyjną labę. Dlatego postanowiliśmy "przeżyć to jeszcze raz".  Ogłaszamy III Edycję Szkolnego Konkursu Fotograficznego. Przeszukajcie aparaty, komputery, tablety, smartfony i wybierzcie jedną wakacyjną fotografię. Opiszcie ją jednym zdaniem i przyślijcie na adres: anka.oleszczuk@gmail.com do dnia 30 września. Umieścimy ją na naszej szkolnej stronie. Ale, aby każdy mógł Twoje zdjęcie zobaczyć potrzebna będzie pisemna zgoda rodzica na publikację dopisana w mailu. Zwycięzcę wybierzecie sami oddając głos w ankiecie, która ukaże się na naszej stronie po 01 października. Ogłoszenie wyników  15 dni później. Zapraszamy do wspólnej zabawyWyluzowanyWyluzowanyWyluzowany.

Nadesłane zdjęcia będziemy publikować na bieżąco.

A oto i one :):):)