14 października to Święto Pracowników Oświaty.

Z tej właśnie okazji 15 października odbyły się akademie. Starsi uczniowie  przygotowali różne niespodzianki. Klasa VB parodiowała nauczycieli, widownia musiała odgadnąć których. Klasa V A napisała dla swojej wychowawczyni wiersz i narysowała ogromną laurkę. Klasa VI B zaprezentowała "humor ze szkolnych zeszytów", klasa IV B zaśpiewała piosenkę. Chór szkolny "oprawił" całość wykonująć pięć popularnych piosenek. W trakcie uroczystości wręczono nauczycielom własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.

Uczniowie z klasy II C wierszem, tańcem i piosenką złożyli życzenia  gronu pedagogicznemu. W trakcie uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane kwiaty.

Na zakończenie obydwu spotkań Pani dyrektor wszystkim złożyła serdeczne życzenia i bardzo podziękowała za trud włożony w przygotowanie uroczystości.

Dzieci uczęszczające na zajęcia do szkolnej świetlicy wykonały prace plastyczne przedstawiające wizerunki nauczycieli. Teraz nic innego nie wypada, trzeba odgadnąć "kto jest kto?"

Miłej zabawy:)))