Z życia klasy I B

Powitania i co dalej?

1 września 2014 roku spotkaliśmy się w szkole na uroczystości rozpoczęcia naszego pierwszego roku szkolnego. Były serdeczności, uśmiechy i uściski dłoni z Panią Dyrektor. Potem przeszliśmy do sali naszej klasy na krótkie spotkanie z wychowawczynią Katarzyną Grodzką, która przygotowała dla nas małe niespodzianki.

Już we wrześniu wybraliśmy się na wycieczkę na lekcję Festiwalu Nauki „Skąd się bierze prąd?” na Wydziale Fizyki UW. Robiliśmy różne doświadczenia fizyczne przygotowane przez pracowników naukowych i studentów. Bardzo nam się podobało!!!  Nasi Rodzice także wspaniale się z nami bawili.

Po wycieczce odpoczywaliśmy i bawiliśmy się na naszym placu zabaw. Był piękny, słoneczny, ciepły dzień.

Następnego dnia byliśmy na kosmicznej wyprawie w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik na pokazie „Zając Franek i gwiezdna przygoda. Pod wspólnym niebem”.

To kolejny dzień Festiwalu Nauki w Warszawie. W parku naukowym słuchaliśmy różnych dziwnych dźwięków w błyszczących rurach. Większość z nas po raz  była w  CNK.  Było super!!!