Nasza nowa szatnia

Od 1 września 2014 roku w naszej szatni można się nie tylko rozebrać, ale także udać w daleką podróż - "palcem po mapie..."

Pierwszego dnia nowego szkolnego roku na uczniów i rodziców 60 tki czekała prawdziwa niespodzianka. Wnętrze starej, wysłużonej szatni doczekało się gruntownego remontu. Przez dwa miesiące wakacji ekipa budowlana burzyła, murowała, tynkowała, malowała, kładła płytki, wstawiała nowe drzwi - po prostu wyczarowywała nowe pomieszczenie. Gdy już było gotowe i wysprzątane przywieziono szafki - każda kolorowa - geograficzna albo astronomiczna. Po prostu oczy się śmieją. Na ścianach pojawiły się obrazy pędzla pani Ani Modzelewskiej i pani Agaty Szuby. Chciałoby się wsiąść do kosza błękitnego balonu i polecieć gdzieś daleko....

"Lifting" szatni zaskoczył wszystkich. Teraz jest lepsza, nowocześniejsza, a nawet bardziej słoneczna. Aż się nie chce iść na lekcje. Cieszy nas to, że 60 tka pięknieje. Jednak marzenia się spełniają.

Zapraszamy do oglądania zdjęć