Nowy Szkolny Rok rozpoczęty

"Był plecak na plecach i były walizki, a teraz wakacje skończone. Tornistry i teczki czekają na wszystkich i zaraz zawoła nas dzwonek..."

Słowa piosenki wyśpiewanej przez szkolny chór rozwiały wszelkie wątpliwości -  wakacje dobiegły końca. Jedni się cieszą inni  nie, ale każdy kto wchodził dziś do szkoły mógł poczuć się wyjątkowo stąpając po czerwonym dywanie. Wszystkie dzieci i ich rodziców na kolejnych uroczystościach  witała pani dyrektor i nauczyciele. Klasy II i V przygotowały programy artystyczne. Na spotkaniach z wychowawcami uczniowie zapoznali się z nowymi planami lekcji.....

Wszystkim uczniom 60-tki w nowym szkolnym roku życzymy sukcesów, zapału do pracy, wytrwałości i wiary we własne siły. Powodzenia!!!