• Odwiedziło nas: 6120784

Natalia i Filip w finale biegów przełajów!

Szybcy i wściekli w SP60!

W poniedziałek na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się finały biegów przełajowych dla m. st.Warszawy. Naszą szkołę reprezentowała w nich dwójka uczestników, którzy tydzień wcześniej fantastycznie spisali sie w biegach eliminacyjnych - Natalia Iwaniuk kl. 6b oraz Filip Solecki z kl. 5b. Nasi młodzi sportowcy, choć nie stanęli na podium, to po raz kolejny pokazali charakter. Nie zabrakło im woli walki oraz sportowej złości, tej pozytywnej oczywiście, a to równie ważne, jak sam wynik. Sport to taniec emocji, a z nimi młodzież musi się przecież oswajać, poznawać je i mierzyć się z nimi. Dla ww. uczniów sportowe wyjście to kolejne doświadczenie i nauka, a dla pozostałych powinna być to mobilizacja do pracy nad sobą.

Gratulujemy startu raz jeszcze i czekamy na dalsze sukcesy!

Bartłomiej Maślak