Powitanie klas pierwszych

Uśmiech

CZAS DO SZKOŁY!!!

PODAJMY SOBIE RĘCE W ZABAWIE I W PIOSENCE ...

1 września Pan Dyrektor Marek Nowotka razem z gośćmi, Panią Marzenną Adamiak - Naczelnikiem Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Panem Jarosławem Karcz - Burmistrzem Dzielnicy Praga Południe, oficjalnie powitali w murach naszej szkoły najmłodszych uczniów.

Dziś przyszedł czas na przywitanie przez szkolną społeczność. Klasa III A pod kierunkiem pani Alicji Zapalskiej przygotowała miłą atrakcję. Trzecioklasiści jako już bardziej "dorośli" koledzy zorganizowali specjalny apel, na którym przedstawili krótki program artystyczny. Były wiersze, piosenki i zagadki, a na rozweselenie szkolne fraszki. Ponieważ zabawa w teatr to specjalność III A, więc grali profesjonalnie. Publiczność wysłuchała ich z zainteresowaniem. Pierwszaki były bardzo skupione, zachowywały się wzorowo. Na koniec otrzymały zakładki do podręczników wykonane przez klasy III A, B i C.

DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY KLAS PIERWSZYCH!!!

WITAMY W 60tce!!!

WSZYSCY ŻYCZYMY WAM SUKCESÓW