Konkurs Papieski - wyróżnienie

9 czerwca w kościele Wszystkich Świętych odbyła się uroczysta gala podsumowująca XII Konkurs Papieski. Uczestniczył w niej Jan Bochra - nasz uczeń z klasy IId, który w konkursie zdobył wyróżnienie.

Podczas uroczystości, gospodarze -  uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Warszawie w ciekawy sposób przypomnieli II Kongres Eucharystyczny i pobyt papieża Jana Pawła II w kościele Wszystkich Świętych w 1987 roku. Schola wykonała piękne pieśni.
Następnie rozdane zostały dyplomy i nagrody. Na koniec uroczystości było wspólne zdjęcie i oczywiście ulubione przez papieża Jana Pawła II kremówki.

Jeszcze raz gratuluję Jasiowi wyróżnienia, a pozostałym dzieciom, które wykonały prace dziękuję za udział w konkursie.