Do biegu, gotowi, start!!!

Sezon sportowy 2015-2016 rozpoczęty :)

Tak jest. Wystartowali!

23 września reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Dzielnicy w "Biegach przełajowych". Nie znamy jeszcze lokat naszych zawodników oprócz brązowego medalisty - Maćka z kl.VIb, który będzie reprezentował naszą szkołę w Mistrzostwach Warszawy w tej dyscyplinie. Gratulacje dla Maćka, brawo dla zawodników UśmiechUśmiech.

Śmiech

WIADOMOŚĆ z ostatniej chwili - Ania z klasy 5b przybiegła jako 8 w dzielnicy i również będzie reprezentowała Pragę Południe na zawodach warszawskich!!! Suuuper !

25 września żeńska i męska drużyna rywalizowała w Mistrzostwach Dzielnicy w "Sztafetowych biegach przełajowych". Było ciężko, ale obyło się bez strat w ludziach i sprzęcie... Ekipa dziewcząt zajęła VII miejsce, a chłopców -VIII. Brawo dla naszych "twardzieli" !!!UśmiechUśmiechUśmiech